Back to Question Center
0

Jak dobrze pozycjonować Amazon i stać się tam skutecznym sprzedawcą?

1 answers:

Spójrzmy prawdzie w oczy - jeśli chcesz zrozumieć, jak dobrze pozycjonować Amazon jako sprzedającego, powinieneś wziąć następujące oświadczenie za pewnik. Mam na myśli to, że zbyt wielu członków społeczności e-commerce i SEO (a nawet sprzedających na dużą skalę) często ignoruje ogromną szansę - skupiając się tylko na wyszukiwarce Google. Oczywiście jest to światowy gigant wyszukiwania. Ale chodzi o to, że jeśli sprzedajesz na Amazon, ten zatłoczony rynek internetowy powinien być o wiele ważniejszy dla ciebie, niż cokolwiek innego - intertops sportsbook no deposit bonus. Czemu? Głównie dlatego, że jeśli chodzi o wyszukiwanie produktów w sprzedaży, Amazon ma około trzy razy więcej wyszukiwań. Imponujące, prawda? Poniżej przedstawiam fragment praktycznej wiedzy, aby wiedzieć, jak dobrze pozycjonować Amazon, by w końcu stać się odnoszącym sukcesy sprzedawcą detalicznym sprzedającym się tam.

Jak dobrze pozycjonować Amazon

Po pierwsze, spójrzmy na kluczowe różnice pomiędzy rankingiem w głównych wyszukiwarkach (np. W Google), i jak dobrze pozycjonować Amazon - podjęte na dużą skalę.

Konwersja i zadowolenie użytkowników

Przede wszystkim kluczową kwestią różnorodności między Google i Amazon jest to, że główna wyszukiwarka jest przeznaczona głównie do sprzedaży reklam - daje szybkie odpowiedzi i czyni je rozsądnym aby powrócić do wyszukiwania wielokrotnego, aby wykonać więcej wyszukiwań, a ostatecznie - dać więcej kliknięć reklam. W rezultacie wskaźniki sukcesu Google obracają się głównie wokół średniego czasu wizyty użytkownika, a także współczynnika klikalności. Jednocześnie jednak Amazon koncentruje się bardziej na generowaniu większych przychodów lub marży brutto mierzonej za każde zamówienie klienta na dany produkt w sprzedaży.Oznacza to, że Amazon częściej przestawia swoje wyniki wyszukiwania, aby więcej potencjalnych klientów zostało pomyślnie przekonwertowanych na prawdziwych kupujących. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, jak sprzedawać więcej na Amazon - powinieneś skupić się na poprawie konwersji, przede wszystkim. Po prostu dlatego, że z punktu widzenia algorytmu rankingu wyszukiwania A9, posiadanie większej liczby konwersji oznacza dostarczanie większej ilości pieniędzy na platformę biznesową Amazon handlu elektronicznego.

Czynniki wydajności i istotności Amazon

Najczęściej główne czynniki rankingu Amazon są podzielone na dwie różne kategorie - czynniki wydajności i czynniki stosowność. I tutaj w końcu dochodzimy do sedna - powinniście dokonać wyraźnej różnicy między tymi dwoma czynnikami, aby zrozumieć, jak dobrze pozycjonować Amazon. Tutaj są.

  • Czynniki dotyczące wydajności - wszystko, co dotyczy głównych czynników wydajności (sam współczynnik konwersji, jak również cena produktu i obrazy) nie jest w rzeczywistości zbyt skomplikowane. Mówiąc prościej, każdy z tych czynników da Amazonowi potężny sygnał, że Twój produkt jest bardziej prawdopodobny, jeśli dobrze się sprzedaje.
  • Wskaźniki istotności - kategoria ta oznacza główne pola wykazu stron produktu używane przez A9 w celu ustalenia, czy dany produkt jest rzeczywiście odpowiedni do wyszukiwania użytkowników. Oto główne elementy Twojego wpisu, które są uznawane za najważniejsze czynniki istotne: tytuł produktu, marka, lista punktów punktowych, opis produktu, warunki wyszukiwania backendu, nazwa sprzedawcy, konfiguracja, proces dzienny, pola filtrów, opinie klientów, jako a także ogólny ranking sprzedaży.
December 22, 2017