Back to Question Center
0

Jak ulepszyć sprzedaż Amazon dla mnie jako początkującego sprzedawcy?

1 answers:

Amazon jest prawdziwym "gigantem" współczesnej sprzedaży detalicznej online. Zaskakujące było to, że początkowo zaprojektowane i wprowadzone do sprzedaży jako księgarnia internetowa (ponad 20 lat temu), jest teraz postrzegane jako coś zdecydowanie większego. Czy możesz sobie wyobrazić, że ponad 110 milionów odwiedzin klientów na żywo zostało oszacowanych na tym zatłoczonym rynku? Dlatego każdy nowoczesny sprzedawca chce wiedzieć, jak poprawić swoją obecną sprzedaż Amazon jeszcze bardziej.

Czego powinni wiedzieć? Jak poprawić sprzedaż Amazon, zwiększając ruch w swoich sklepach? Które kategorie produktów są teraz najbardziej dochodowe? I tak dalej. Jeśli chodzi o ciebie, będąc początkującym sprzedawcą na tamtejszej naprawdę konkurencyjnej konkurencji na rynku, kwestia, jak poprawić sprzedaż Amazon jest nie do pomyślenia - heavy truck value. Czemu? Po prostu dlatego, że bez wystarczającej wiedzy i wypróbowanych i sprawdzonych umiejętności praktycznych prawie niemożliwe jest przetrwanie w tym zatłoczonym rynku. Dlatego poniżej pokażę ci, jak poprawić sprzedaż w Amazon - i przenieś swój produkt na szczyt wyszukiwania produktów, nawet jeśli nadal czujesz się jak początkujący przedsiębiorca sprzedający tam po raz pierwszy w historii.

Jak ulepszyć sprzedaż w Amazon - Podstawy dla początkujących sprzedawców

Biorąc pod uwagę, że Amazon koncentruje się głównie na zapewnieniu dobrych zakupów, nic dziwnego, że istnieje zestaw imperatywnych zasad dla każdego sprzedawcy zgodne z. Wszystko jest proste - jeśli nie zastosujesz się do nich, możesz z łatwością zabronić prowadzenia tam swojej działalności w zakresie sprzedaży detalicznej (w najgorszym przypadku możesz równie dobrze otrzymać stały zakaz). Tak więc, jeśli nie chcesz przeczytać całej polityki sprzedawcy Amazon, oto, co należy zwrócić na twoją najdokładniejszą uwagę. Nie po to, aby poprawić sprzedaż w Amazon, ale przynajmniej po to, aby przetrwać i zacząć przestawiać się na sukces handlowy jako wiodący sprzedawca w swojej kategorii produktów.

Główny zbiór przepisów Amazon

  • Zawsze należy przestrzegać warunków dostawy, w szczególności terminów dostawy.
  • Utrzymanie dobrych ocen produktów i pozytywnych opinii klientów - to prawdopodobnie jedyny sposób, aby stać się odnoszącym sukcesy sprzedawcą Amazon, by w końcu stać się prawdziwym sprzedawcą w czasie rzeczywistym, wartym kupowania z.
  • Rozmawiaj z klientami w czasie rzeczywistym. Szybka reakcja na wszelkie negatywne opinie, a także udzielanie odpowiedzi na pytania klientów dotyczące Twojej usługi najpóźniej w ciągu 24 godzin - nie jest luksusem. Jest to ogólnie przyjęta praktyka obsługi klienta, którą śledzi każdy aktywny online sprzedawca.
  • Ogólne informacje o śledzeniu należy zawsze podawać każdemu klientowi kupującemu u ciebie w serwisie Amazon.
  • Każdy przedmiot, który sprzedajesz, powinien mieć zestaw atrakcyjnych zdjęć, które prezentują wszystkie jego codzienne użytkowanie i typowe środki utrzymania.Należy jednak pamiętać, że co najmniej jeden obraz produktu MUSI mieć białe tło.
December 22, 2017