Back to Question Center
0

Jak najlepiej poprawić strukturę listy produktów Amazon?

1 answers:

Biorąc pod uwagę fakt, że Amazon jest w istocie ogromną wyszukiwarką zajmującą się głównie produktami w sprzedaży, powinieneś wiedzieć, jak ulepszyć stronę swojego produktu Amazon, optymalizując odpowiednio swoje główne docelowe słowa kluczowe. Poniżej pokażę, jak ulepszyć listę produktów Amazon w głównych sekcjach, takich jak tytuł produktu, punkty bulletowe, opis produktu, a także zdjęcia produktów.Ostatecznie, aby znaleźć się wśród najlepszych wyników wyszukiwania tam - хотите лабрадора купить. Zobaczmy więc, jak poprawić optymalizację Amazon pod kątem słów kluczowych w najlepszy możliwy sposób.

Jak ulepszyć listę produktów Amazon

Zanim zaczniemy cokolwiek innego, zacznijmy od podstawowej wiedzy na temat słów kluczowych i ich właściwego użytkowania w ramach ogólnego procesu optymalizacji tam. Tak więc, jeśli chcesz zobaczyć większy ruch internetowy przyciągnięty do listy produktów, będziesz musiał ulepszyć swój profil Amazon i jego główne sekcje - aby w końcu cieszyć się wyższą pozycją wśród najlepszych sprzedawców, którzy już przejęli inicjatywę. Z jednej strony twoje bieżące rankingi wyszukiwania będą dobrze działać - podobnie jak rzeczywista skuteczność sprzedaży Twojego sklepu z wysyłką. Z drugiej jednak strony możesz zdominować rynek dzięki naprawdę fascynującym opisom dobrze zoptymalizowanym pod kątem głównych docelowych słów kluczowych i wyszukiwanych fraz, używanych przez prawdziwych kupujących.Cóż, to rodzaj paradoksu - jeśli zdobędziesz wyższą rangę, zostaniesz odnaleziony szybciej i sprzedasz więcej. Lub odwrotnie - gdy zostaniesz uznany za szybszego, będziesz sprzedawać więcej, a mimo wszystko będziesz mieć wyższą rangę. Poniżej wyjaśnię tajemnicę i pokażę ci, jak ulepszyć listę produktów Amazon w głównych sekcjach.

Tworzenie tytułu produktu

Każde pojedyncze słowo kluczowe znalezione w tytule produktu jest wyszukiwane we własnym zakresie. Oznacza to, że za każdym razem należy unikać używania dowolnych słów kluczowych lub wyszukiwań długoogonowych - zarówno w tytule produktu, jak i w innych miejscach na stronie produktu.Podczas tworzenia tytułu produktu pamiętaj, aby umieścić główne słowa kluczowe w kolejności ich malejącej kolejności. W ten sposób, nigdy nie przesadzaj z tym, oczywiście, chyba że chcesz, aby był on nadwyrężony słowami kluczowymi i zrób więcej szkód niż dobrych.

Optymalizacja listy punktów wypunktowania i opisu produktu

Przede wszystkim należy unikać następujących najczęstszych błędów związanych z punktorami i optymalizacją wykazu produktów:

  • ) Nie podawaj celowo żadnych informacji, które nie są w pełni dokładne lub nawet wprowadzające w błąd - na przykład, aby uzyskać dokładne dopasowanie wyszukiwania według marki lub innego konkurencyjnego.
  • Unikaj tworzenia zbyt długiego wykazu pocisków lub zbyt długich opisów produktów zapakowanych z dużą ilością niepotrzebnych / powielonych informacji.
  • Nigdy nie próbuj przekierowywać użytkowników do innej strony internetowej (tzn. mi. , nie próbuj korzystać z cennika, dokładnego producenta ani danych promocyjnych promocyjnych innych firm).
December 22, 2017