Back to Question Center
0

Semalt przedstawia cztery niesamowite wtyczki do skanowania stron internetowych

1 answers:

GitHub to zaawansowany program skrobania w Internecie ; jest używany głównie do kodów komputerowych i oferuje użytkownikom funkcje zarządzania kodami źródłowymi (SCM). To pozwala na dostęp do dużej liczby stron internetowych i zeskrobać je zgodnie z wymaganiami. GitHub oferuje plany zarówno do użytku prywatnego, jak i do bezpłatnych repozytoriów. Za pomocą tego narzędzia można wykonywać różne zadania pobierania danych. GitHub twierdzi, że zbiera ponad 40 milionów stron internetowych i obsługuje prawie 10 milionów użytkowników na całym świecie - tech support companies name.

Cztery wtyczki do skrobania stron internetowych:

1. Google Plus Authorhorship:

Google Plus Authorhorship to wtyczka WordPress z wieloma funkcjami i możliwościami. Dzięki niemu możesz zeskrobać jak najwięcej stron internetowych. Najpierw musisz wykryć i zidentyfikować witryny, które chcesz skrobać. Następnym krokiem jest wyróżnienie danych lub wstawienie adresu URL witryny i pozwolić tej wtyczce wykonać swoją funkcję. Można go zintegrować z GitHub i zeskrobać do pięciu tysięcy stron internetowych w ciągu godziny bez pogorszenia jakości. Co więcej, ta wtyczka pozwala nam dodawać zdjęcia profilów G + do wyników wyszukiwania, nadawać autorstwo różnym autorom i potwierdzać ich autentyczność. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs i może wyodrębnić dla ciebie czytelne i skalowalne dane.

2. Feed Delay:

Feed Delay jest jedną z najlepszych wtyczek WordPress. Jest odpowiedni dla małych i średnich firm i może zeskanować dla Ciebie jak najwięcej stron internetowych. Co więcej, Feed Delay zbiera treści, skanuje je i publikuje z odpowiednią wartością, dzięki botom i robotom, dzięki czemu jest to możliwe. Od czasu premiery Feed Delay z powodzeniem skrobał ponad trzy miliony stron internetowych, a liczba ta rośnie z dnia na dzień.

3. Feed-Scraper Message:

Skrobanie i ekstrakcja danych odbywa się głównie za pomocą botów lub robotów bez żadnego nadzoru ze strony ludzi. Dzięki Feed-Scraper Message możesz nie tylko zeskrobać pożądane strony internetowe, ale także indeksować swoją witrynę i poprawić jej rankingi w wyszukiwarkach. Można go zintegrować z oprogramowaniem GitHub i jest odpowiedni dla przedsiębiorstw, programistów i webmasterów.

4. Autorska wtyczka

Jest to kolejna wspaniała wtyczka WordPressa, która ma wiele funkcji. Dzięki bezpłatnemu prawu autorskiemu możesz zeskanować dowolną liczbę stron internetowych. Ta wtyczka dostarcza certyfikat, aby pokazać, czy ktoś kradnie naszą zawartość. Jest kompatybilny ze wszystkimi witrynami WordPress i prywatnymi blogami i szybko dostarcza Ci uporządkowanych danych. Co więcej, nie musisz posiadać umiejętności programistycznych lub kodowania i możesz korzystać z tej usługi w dowolnym miejscu i czasie.

Rozwój platformy GitHub rozpoczął się w październiku 2007 r. Projekty na GitHub można uzyskać dostęp lub manipulować za pomocą interfejsu wiersza poleceń Git. Pozwala nam przeglądać ogólnodostępne repozytoria na stronie internetowej i wygodnie wykonywać różnorodne zadania. Powyższe wtyczki mogą skrobać dane z kanałów RSS, stron mediów społecznościowych, portali informacyjnych, portali turystycznych i prywatnych blogów. Powinieneś utworzyć osobiste konto, aby zeskrobać dane w pożądanym formacie, jednak repozytoria publiczne są przeglądane i pobierane bez żadnego konta.

December 22, 2017