Back to Question Center
0

Jakie są najczęstsze błędy związane z optymalizacją w wyszukiwarkach A9?

1 answers:

Może wydawać się to niekomfortowe, ale kupujący e-commerce mogą znaleźć dokładnie to, czego potrzebują - tylko wtedy, gdy lista produktów zawiera wszystkie niezbędne wyszukiwane hasła ściśle związane z zapytaniem wypełnionym przez potencjalnego kupującego. Ale biorąc pod uwagę, że lwią część technik optymalizacji słów kluczowych działa prawie tak samo, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek A9 w Amazon ma zupełnie inne podejście do tego procesu. A to oznacza, że ​​jest wiele często pojawiających się błędów, zbyt wielu sprzedawców Amazon wciąż nie jest świadomych. Dlatego poniżej wyjaśnię tę zagadkę wokół Optymalizacji pod kątem wyszukiwarek A9 i pokażę najczęstsze pułapki, zgodnie z powtarzającymi się błędami popełnianymi przez zbyt wielu przedsiębiorców internetowych sprzedających swoje produkty na tym zatłoczonym rynku. A więc zagrajmy!

Amazon's A9 Search Engine Optimization

Mistake One: Backend Search Terms

Chodzi o to, że zbyt wielu sprzedawców na Amazon wierzy, że sekcja backendu z ich listą produktów zawierającą resztę głównych docelowych słów kluczowych (które faktycznie nie znalazły swojego miejsca ani w tytule produktu, ani w sekcji opisu) to najmniej ważne pola dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek A9. I wszystkie są okropnie złe - preã§o oculos ray ban clubmaster. Tak więc, jeśli chcesz w pełni wykorzystać optymalizację słów kluczowych dla swojej listy produktów, oto właściwy sposób optymalizacji strony produktu (w malejącej kolejności):

1) Tytuł produktu;

2) Lista Punktów Bullet;

3) Warunki wyszukiwania backendu;

4) Opis produktu.

To wszystko!

Błąd drugi: wszystko w jednym miejscu

Chodzi mi o to, że wśród najczęściej popełnianych błędów przy optymalizacji pod kątem wyszukiwarek A9 jest dość powszechna sytuacja, gdy sprzedawca stawia lwią część głównej docelowe słowa kluczowe - tylko w jednym miejscu, zamiast mieć wszystko podzielone na pięć linii. Oznacza to, że nie trzeba podawać wszystkich 250 znaków do jednego pola, bez względu na to, jak duże znaczenie ma to dla ciebie.

Dlatego skupienie się tylko na jednej linii oznacza po prostu, że prawdopodobnie marnujesz 80% pozostałych szans na słowa kluczowe.

Błąd trzeci: wielokrotne używanie tych samych słów

Według Amazon nie ma potrzeby duplikowania żadnej części treści, która już znajduje się w innych atrybutach wykazu produktów. Oznacza to, że każde duplikowanie głównych słów kluczowych celu to nic innego jak marnowanie cennej przestrzeni. W końcu obsługa optymalizacji listy produktów w bardziej dokładny i mądry sposób pozostawi otwarte drzwi do uzyskania większej liczby lub zindeksowanych i uporządkowanych słów kluczowych, abyś mógł czerpać korzyści z. Mówiąc prościej, wystarczy tylko wspomnieć o jednym głównym słowie docelowym (na pewno wystarczy) i swobodnie przejść do wypełniania kolejnych sekcji strony produktu, które wymagają optymalizacji pod kątem precyzyjnie kierowanych wyszukiwanych słów.

December 22, 2017