Back to Question Center
0

Jak śledzić moich konkurentów i widzieć ich ranking Amazon w odniesieniu do słów kluczowych?

1 answers:

Przejdźmy do punktu bez opóźnień. Uznając znaczenie stałego aktualizowania najnowszych trendów wyszukiwania i najlepiej sprzedających się kombinacji słów kluczowych, z których korzysta już każdy sprzedawca internetowy z najlepszym rankingiem Amazon - oto trzy sprawdzone narzędzia słów kluczowych, które umożliwiają płynne działanie, badania konkurencyjne. Ostatecznie, aby wykorzystać najlepsze wyniki i kombinacje słów kluczowych najlepiej zarabiających rywali na Amazon. A więc tutaj są.

  • Planer słów kluczowych Google - powinien być pierwszym szerokim narzędziem do analizy słów kluczowych, które natychmiast da Ci pełny obraz wszystkich trafnych słów kluczowych i reszta podobnych kombinacji słów kluczowych, które są obliczane na podstawie liczby wyszukiwań wiodącej wyszukiwarki na świecie - umzugsgut formular schweiz. Chodzi o to, że to domyślne narzędzie może być całkiem dobre dla Ciebie - nawet jeśli musisz śledzić ranking Amazon sprzedawcy dla poszczególnych słów kluczowych. Oczywiście Planer słów kluczowych Google nie jest tak prosty jak lwią część konkurencyjnych narzędzi badawczych i frameworków online specjalnie zaprojektowanych do śledzenia rankingu sprzedających Amazon dla głównych docelowych słów kluczowych. Niemniej jednak nadal używam tego domyślnego narzędzia, poza tym regularnie. Może to również stać się dobrym punktem wyjścia do badań nad konkurencyjnym słowem kluczowym na Amazon. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z tego bezpłatnego narzędzia dostępnego dla wszystkich z nas nie wystarczy, aby stać się odnoszącym sukcesy sprzedawcą na Amazon. Chodzi mi o to, że będziesz musiał wybrać co najmniej jedno dodatkowe narzędzie do śledzenia powyżej tego domyślnego - weź pod uwagę następujące opcje monitorowania rankingu sprzedawców Amazon w przypadku słów kluczowych, takich jak prawdziwy profesjonalista.

  • SpyFu - to narzędzie do analizy słów kluczowych premium zaprojektowane specjalnie w celu szpiegowania konkurentów i korzystania z ich najlepszych wyników nie tylko z odpowiednimi badaniami słów kluczowych, ale z dowolnym innym aspektem SEO możesz sobie wyobrazić (i. mi. profil backlinku, ogólna strategia optymalizacji, a także wszelkie inne wskaźniki wydajności, które można wykorzystać dla własnej korzyści). Z łatwością możesz podnieść pozycję swojego sprzedawcy Amazon na główne docelowe słowa kluczowe - wystarczy wyciągnąć wszystkie niezbędne sugestie dotyczące długiego ogonka i tak cenny, konkurencyjny wgląd bezpośrednio od najbliższego przeciwnika w swojej niszy rynkowej lub w tej samej kategorii produktów na Amazon. Prawdopodobnie jedyną wadą SpyFu jest to, że jego pełna wersja jest dostępna za około 30 dolców miesięcznie. Niemniej jednak, podstawowa darmowa wersja była dla mnie całkiem dobra, muszę przyznać.
  • SECockpit - to kolejne doskonałe narzędzie do analizy słów kluczowych, które może pomóc w śledzeniu rankingu sprzedawców Amazon w odniesieniu do dowolnych słów kluczowych i wyszukiwanych przez długi czas wyszukiwań używanych przez użytkowników na żywo nie tylko na platformach e-commerce, ale także w innych miejscach. w Internecie w indeksie Google. Wśród jego najfajniejszych funkcji cieszyłem się bardzo dużą szybkością badań nad konkurencyjnym słowem kluczowym. Wszystko działało swobodnie iw naprawdę intuicyjny sposób. Dzięki SECockpit każdy początkujący sprzedawca na Amazon może szybko zrozumieć, co działa dobrze, a co powinno zostać zmienione lub prawdopodobnie zmienione - zgodnie z najlepszymi ustaleniami dotyczącymi słów kluczowych, które zostały już wykorzystane przez wiodących handlowców w kategorii produktów na Amazon, i prawdopodobnie na każdej innej popularnej platformie e-commerce. takie jak eBay, Walmart itp.
December 22, 2017