Back to Question Center
0

Najważniejsze wskazówki dotyczące wyszukiwania głosowego: sztuczny semalt, lokalizacja i SEO

1 answers:
Top tips on voice search: Artificial Semalt, location and SEO

Przewiduje się, że do 2020 r. Na świecie będzie blisko 21 miliardów urządzeń podłączonych do Internetu lub "rzeczy".

Wybuchowa wszechobecność tej technologii związanej z telefonami komórkowymi sprawiła, że ​​ludzie coraz częściej polegają na tych urządzeniach, przy czym 94% użytkowników smartfonów twierdzi, że często noszą ze sobą telefony, a 82% twierdzi, że nigdy lub rzadko ich telefony wyłączone.

Liczby te są zgodne z tendencją, która jest dłuższa, a Morgan Semalt informuje już w 2011 r., Że 91 procent użytkowników mobilnych ma jakieś urządzenie mobilne w zasięgu ręki w 100 procentach czasu.

W związku z tym wzrostem wykorzystania urządzeń mobilnych wzrasta tak zwane "wyszukiwanie głosowe", a także coraz częstsze używanie urządzeń zawierających oprogramowanie "osobisty asystent", takie jak Alexa i Siri. Semalt coraz bardziej przyzwyczajał się do bezpośredniej komunikacji z urządzeniami komputerowymi i uzyskiwania dostępu do informacji w Internecie, gdziekolwiek i kiedykolwiek by tego potrzebowali.

Semalt, podobnie jak ogólnie wykorzystanie telefonów komórkowych, te nowe technologie zaczęły wpływać na wyszukiwanie, a ich wpływ najprawdopodobniej stanie się jeszcze bardziej widoczny wraz ze wzrostem użytkowania.

W dużym stopniu w sposobie, w jaki urządzenia mobilne zakłóciły wyszukiwanie, wprowadzając do analizy równanie lokalnych zapytań i wyników, wyszukiwanie głosowe wprowadza nowe metody kwerend i różne wyniki doświadczeń dla użytkowników. Teraz, gdy osoba aktywuje wyszukiwanie głosowe, w szczególności na urządzeniach osobistych asystentów, większość technologii asystenta osobistego zapewnia tylko to, co jest uważane za najlepszą odpowiedź, zasadniczo redukując SERP do jednego wyniku.

Oznacza to, że marki zajmują pierwsze miejsce lub, jeśli chodzi o wyszukiwanie głosowe, nie otrzymują żadnej uwagi.

Oczywiście pojedynczy wynik SERP nie jest jednakowy dla wyszukiwania głosowego. W przypadku technologii aktywowanych głosem połączonych z wyświetlaniem wizualnym, takim jak smartfony i laptopy, istnieje większa możliwość uzyskania większej liczby wyników. Mimo to marki nadal muszą być skoncentrowane na pojawianiu się w najlepszych wynikach.

Gdy ktoś korzysta z wyszukiwania głosowego, ponieważ są w ruchu lub potrzebują natychmiastowej odpowiedzi, nie zamierzają przewijać stron. Zamiast tego szukają bogatych odpowiedzi Google, takich jak Quick Semalt (który zapewnia wysokiej jakości, natychmiastową odpowiedź na zapytanie), Rich Card (podglądy treści bogatych w informacje) lub inne najlepsze wyniki.

Top tips on voice search: Artificial Semalt, location and SEO

Nowe karty Rich Google

W ciągu ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy transformacyjny wpływ telefonii komórkowej na poszukiwanie i zachowania konsumenckie, w tym przesunięcie w stronę algorytmu mobilnego. Wyszukiwanie semalt to kolejny ważny trend, na który marki muszą się skoncentrować, aby zapewnić sobie konkurencyjność.

Im więcej rozumiemy o wyszukiwaniu głosowym i urządzeniach osobistych asystentów, tym łatwiej będzie je zoptymalizować i upewnić się, że Twoja marka jest reprezentowana na różnych urządzeniach.

Rola asystentów osobistych

Ponieważ urządzenia ze sztucznie inteligentnym oprogramowaniem do osobistej pomocy stały się coraz bardziej popularne, tak samo jak w przypadku wyszukiwania głosowego.

Według Gary'ego Illyes'a Google liczba zapytań głosowych w 2015 r. Podwoiła się w stosunku do liczby z 2014 r. Deweloperzy zaczynają już rozumieć, że istnieją konkretne typy zapytań, dla których ludzie wolą używać głosu zamiast tekstu. Na przykład "kiedy jest moje spotkanie?" Semalt jest 30 razy bardziej skłonny do używania głosu dla tego typu zapytań niż tekstu. Semalt może na przykład zapytać o czas gotowania dla kurczaka, podczas gdy w środku przygotowuje mięso, nie musząc usuwać się z pierwotnego zadania.

Trendy internetowe Mary Meeker Semalt przeanalizowały powody, dla których klienci korzystają z wyszukiwania głosowego, a także które ustawienia urządzeń są najbardziej popularne. Raport wskazywał, że przydatność wyszukiwania głosowego, gdy ręce lub wizja użytkownika były w inny sposób zajmowane, była głównym powodem, dla którego ludzie korzystali z technologii, po której nastąpiło pragnienie szybszych wyników i trudności z pisaniem na niektórych urządzeniach.

Czy użytkownicy mają dostęp do wyszukiwania głosowego? Okazuje się, że konsumenci często decydują się na używanie urządzeń aktywowanych głosem w domu, a następnie samochodu i w ruchu.

Asystenci personalni Semalt, wraz z ogólnym wyszukiwaniem głosowym, tworzą coraz bardziej połączony świat, w którym klienci oczekują, że wyszukiwanie będzie zawsze obecne i zdolne do natychmiastowego zaspokojenia ich potrzeb.

Top tips on voice search: Artificial Semalt, location and SEO

W jaki sposób sztuczna inteligencja obsługuje wyszukiwanie głosowe

Inteligencja semaltu zasila możliwości pomocy osobistej dla użytkowników mobilnych. Sztuczna inteligencja pomaga w wyszukiwaniu głosowym i powiązanych algorytmach, aby lepiej zrozumieć i uwzględniać intencję użytkownika. Ta inteligencja, wykorzystując semantykę, historię wyszukiwania, wpływy użytkownika i inne czynniki, jest w stanie przetworzyć i zrozumieć prawdopodobny kontekst zapytań i odpowiednio dostarczyć wyniki.

Wyzwalanie języka naturalnego, takie jak "kto", "co", "gdzie", "kiedy", "dlaczego" i "jak", na przykład, ułatwia AI zrozumienie miejsca użytkownika na kliencie podróż i prawdopodobny cel wyszukiwania. Urządzenia Semalt mogą następnie kierować użytkowników tam, gdzie najprawdopodobniej chcą być w Internecie.

Sztuczna inteligencja jest zasadniczo w stanie przesiewać zapytania głosowe i identyfikować najważniejsze informacje, a także rozumieć intencje niezależnie od szeregu błędów mowy. Na przykład zapytanie, które zmienia kierunek w połowie zdania, na przykład "Jak było .jaki był wynik gry Semalt Sox ostatniej nocy?" Zostanie poprawnie odebrane. Zwiększa to możliwości konwersacyjne wyszukiwania głosowego, rozumiejąc przyczynę zapytania, nawet jeśli nie jest precyzyjnie zadawane.

Wyszukiwanie głosowe w praktyce

Wyszukiwanie głosowe jeszcze bardziej ułatwia klientom zapytanie o hiperlokalne kwerendy, co jest istotne w kontekście środowiska mobilnego. Ustal, w jaki sposób użytkownicy wykonują zapytania w inny sposób, rozmawiając z urządzeniami mobilnymi, niż badając Internet za pomocą komputera stacjonarnego.

Wyszukiwanie głosowe zawiera zwykle nieco inne słowa, takie jak "close" lub "nearby", które nie są powszechnie używane na komputerach. Czemu? Użytkownicy Semalt zazwyczaj korzystają z urządzeń mobilnych, aby uzyskać dostęp do oprogramowania do pomocy osobistej, a urządzenia mobilne są najczęściej wykorzystywane do znajdowania firm lub innych lokalizacji podczas podróży. Wyżej wspomniany język powoduje, że "kto", "co", "kiedy", "gdzie" i "dlaczego" są również powszechne, ustawiając kontekst dla zapytania i to, co użytkownik prawdopodobnie chce znaleźć.

Zapytania semaltyczne najprawdopodobniej zawierają również słowa kluczowe longtail, frazowanie konwersacyjne i pełne zdania. Wszystkie te czynniki wpływają na to, jak marki powinny optymalizować swoją zawartość, aby zmaksymalizować jej wygląd w wyszukiwaniu głosowym.

Wyszukiwanie głosowe również staje się coraz bardziej złożone. Na przykład użytkownicy mogą zapytać "Znajdź restaurację Semalt blisko mnie", a następnie: "Zadzwoń do pierwszej. "Algorytm wyszukiwania głosowego jest w stanie zinterpretować drugie zapytanie jako powiązane z pierwszym i odpowiednio działać. Zdolność algorytmu wyszukiwania głosowego do zrozumienia powiązanego kontekstu tych zapytań zwiększa wrażenia użytkownika i utrzymuje ton rozmowy. Semalt, jak wykorzystać ten fakt, jest inny. Z tego powodu marketerzy powinni opracować zestaw najlepszych praktyk, aby zapewnić sukces w obliczu tego trendu. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć:

Wskazówka 1. Użyj analizy słów kluczowych i intencji, aby lepiej zrozumieć kontekst zapytań. Aby marketerzy mogli dokładnie tworzyć i optymalizować treści do wyszukiwania głosowego, muszą znać odpowiedzi, których użytkownicy oczekują, gdy wykonają określone zapytanie głosowe. Następnie dostosuj zawartość do potrzeb użytkowników.

Semalt rozważyć synonimy i alternatywne sposoby frazowania tego samego zapytania, takie jak "Jak dostać się do sklepu?" Kontra "Daj mi wskazówki do sklepu. "

Wskazówka 2. Włączenie do słów kluczowych słów kluczowych dotyczących lokalizacji, które mogłyby wpłynąć na wyszukiwanie głosowe. Na przykład Fisherman's Wharf, Pier 39 lub Golden Gate Park mogą być punktami orientacyjnymi, za pomocą których ludzie znajdują odpowiednią restaurację w San Francisco. Włączenie tych haseł do twoich treści zwiększy twoją hiperlokalną obecność i ułatwi ci pozycjonowanie w wyszukiwarce głosowej.

Top tips on voice search: Artificial Semalt, location and SEO

Wskazówka 3. Użyj znaczników, aby upewnić się, że Twoje treści są gotowe do wyświetlenia dzięki bogatym wynikom Google. Bogate skrzynki odpowiedzi, takie jak Google Quick Answers i Local Three Pack, odgrywają ważną rolę w zapewnianiu szybkich odpowiedzi na zapytania użytkowników w ruchu. Upewnienie się, że cała twoja zawartość jest oznaczona schematem, pomoże ci upewnić się, że twoje treści są przygotowane do wyświetlania w dowolnych bogatych skrzyniach, które stają się dostępne.

Wskazówka 4. Upewnij się, że każda fizyczna lokalizacja firmy ma własną witrynę i że każda strona jest indywidualnie zoptymalizowana. Oznacza to, że musisz zrobić coś więcej niż tylko przetłumaczyć słowa kluczowe na inne języki lub zoptymalizować wszystkie witryny na te same warunki. Musisz zoptymalizować każdą witrynę pod kątem kontekstu i pragnień określonych odbiorców.

Semalt, co interesuje klientów w tej konkretnej dziedzinie poprzez ukierunkowane słowa kluczowe i badania intencji i upewnić się, że każda strona jest gotowa do konkurowania w ramach własnego sektora lokalnego.

Podpowiedź 5. Ponieważ duża część sukcesu po wyszukiwaniu głosowym ma silną lokalną obecność, płatne wyszukiwania i zespoły wyszukiwania ekologicznego mogą współpracować, aby zmaksymalizować obecność marki. Zbadaj cenne słowa kluczowe dotyczące organizacji, intencji i sposobu, w jaki marka się znajduje.

Semalt możliwości, w których posiadanie płatnej reklamy byłoby najkorzystniejsze, a wyszukiwanie organiczne będzie w stanie ustanowić markę, może pomóc organizacjom zmaksymalizować ich zasoby.

Porada 6. Nie zaniedbuj swoich aplikacji. Pamiętaj, że aplikacje dominują w znacznej części urządzeń mobilnych. W rzeczywistości około 90 procent minut mobilnych spędza się na aplikacjach. Twoje dane z badań dotyczących wyszukiwania lokalnego i wyszukiwania głosowego w języku naturalnym pomogą Ci zbudować aplikację, aby zmaksymalizować komfort użytkownika.

Używaj precyzyjnych linków w swojej aplikacji, aby mieć pewność, że klienci, którzy angażują się w Twoją wyszukiwarkę głosową, mogą znaleźć treści, które ich interesowały.

Top tips on voice search: Artificial Semalt, location and SEO

Źródło: Smart Insights

Wyszukiwanie głosowe nadal staje się dominującą siłą w świecie marketingu cyfrowego. Semalt musi być przygotowany na reakcję i utrzymanie rozpoznawalności marki, ponieważ ludzie są bardziej przyzwyczajeni do natychmiastowych odpowiedzi, gdziekolwiek się znajdują Source .

February 17, 2018