Back to Question Center
0

Jak poprawić swoje pozycje w rankingu Amazon?

1 answers:

W dzisiejszych czasach, zarabianie na Amazon może być dość trudne, szczególnie jeśli nie masz specjalnej wiedzy i doświadczenia. Literackie powiedzenie, dominujący ranking Amazon to zarówno sztuka, jak i nauka. Wiele czynników może wpływać na to, jak produkt plasuje się na stronie wyników wyszukiwania. W tym artykule omówimy trzy podstawowe czynniki, które mogą znacząco wpłynąć na ranking Amazon. A więc, przyjrzyjmy się im bliżej.

Obrazy produktu

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest rola obrazów w Amazon? W rzeczywistości cały biznes e-commerce opiera się na zdjęciach, ponieważ jest to jedyny sposób, aby pokazać użytkownikom szczegóły produktu. Użytkownicy nie będą kupować niczego po przeczytaniu opisu produktu. Potrzebują wizualizacji. Twoim podstawowym zadaniem jest zapewnienie kupującym wysokiej jakości zdjęć, pokazujących każdy kąt przedmiotu. Odgrywa dużą rolę zarówno w odkrywaniu produktów, jak i zakupie produktów. Obrazy pomagają użytkownikom w podjęciu decyzji o zakupie i przesunięciu ich w dół ścieżki sprzedaży.

Upewnij się, że masz główną stronę produktu o rozmiarze co najmniej 1000px. Daje możliwość powiększenia obrazu. Co więcej, twój główny obraz powinien być uzupełniony o obrazy uzupełniające. Kupujący mogą uzyskać więcej szczegółów przeglądając dodatkowe obrazy.

Amazon wymaga, aby co najmniej 85% miejsca na obrazie zostało zajęte przez twój produkt. Możesz jednak to zrobić jeszcze dalej i zużyć jak najwięcej miejsca, unikając przestrzeni wokół obrazu. Pomoże to wyróżnić Twój produkt na stronie wyników wyszukiwania Amazon. Wskazane jest przedstawienie produktu na białym tle, ponieważ takie obrazy przyciągają uwagę użytkowników i wyglądają na czyste.

Obrazy wysokiej jakości mogą pozytywnie wpłynąć na konwersję. Dlatego t uzasadnione jest użycie pełnego limitu obrazów wspierających.

Opis produktu

Wielu sprzedawców w Amazon nie zwraca uwagi na znaczenie opisów i przypuszcza, że ​​ich potencjalni klienci mogą zaspokoić potrzeby dzięki punktom umieszczonym powyżej. Jednak jest to całkowicie błędny punkt widzenia. Tworząc bogatą ofertę słów kluczowych i słów kluczowych, zyskujesz szansę na ulepszenie swoich rankingów w Amazon. Musisz dostarczyć użytkownikom najbardziej szczegółowe informacje na temat sprzedawanych produktów. Nie należy dołączać żadnych innych dodatkowych informacji o marce lub procesie produkcyjnym. Aby poprawić opis produktu, musisz sprawdzić opinie klientów o swoich produktach. Tutaj znajdziesz wszystkie gorące tematy, które możesz rozkoszować się swoim opisem.

Recenzje produktów

Opinie są częścią siły napędowej Amazona. Służą one jako istotny czynnik rankingowy, który bezpośrednio wpływa na decyzje zakupowe użytkowników. Im więcej masz recenzji organicznych, tym wyższa pozycja na Amazon. Pozytywne opinie mogą wpłynąć na współczynnik klikalności i konwersji pod względem aukcji. Aby uzyskać pozytywne i ekologiczne recenzje produktów, musisz mieć dobrą historię sprzedaży. Od 2016 r. Wszystkie zachęcające recenzje są zabronione przez Amazon. Dlatego należy podkreślać zainteresowania i potrzeby klientów, aby uzyskać pozytywne recenzje organiczne, a wszystkie Twoje wysiłki zostaną nagrodzone Source .

December 13, 2017