Back to Question Center
0

Jaki jest najlepszy sposób tworzenia linków zwrotnych dla SEO?

1 answers:

Tworzenie linków wstecznych dla SEO oznacza budowanie linków, które nie tylko dostarczają więcej organicznego ruchu do Twojej witryny lub bloga, ale również zwiększają autorytet strony, autorytet domeny i PageRank na dużą skalę. Ostatecznie tworzenie linków wstecznych dla SEO oznacza kierowanie witryny na szczyt listy SERPów. Problem polega jednak na tym, że nie wszystkie linki zwrotne są sobie równe - dlatego wielu początkujących webmasterów i właścicieli firm internetowych skupia się raczej na budowaniu więzi łączących bardziej na ich ilości niż na jakości - logiciel cal paye. Niemniej jednak, działając w ten sposób, bardziej prawdopodobne jest, że otrzymają poważną i często nieodwracalną karę rankingową, niż skorzystają z faktycznie mierzalnego wzmocnienia rankingów.

Podczas tworzenia linków zwrotnych dla SEO unikaj:

 • Stron internetowych lub blogów o zbyt cienkiej zawartości strony lub tych, które nie mają unikalnych i oryginalne pisma, które zapewniają prawdziwą wartość dla użytkownika.
 • Linki wsteczne ukryte w treści strony, tak że wydają się być rzeczywiście widoczne tylko dla wyszukiwarek (na przykład przy użyciu 0 rozmiaru czcionki).
 • Celowe oszukiwanie, okadzanie lub maskowanie nieadekwatnych linków tylko w celach SEO, a nie w celu zwiększenia wygody użytkowników i lepszego indeksowania przez wyszukiwarki.

Tworzenie linków zwrotnych dla SEO, należy wziąć pod uwagę następujące zewnętrzne dane strony:

 • Kraj procent rzeczywistych użytkowników (w przeciwnym razie demografii na żywo).
 • Ogólne sposoby zaangażowania użytkownika (na przykład współczynnik odrzuceń, dzienny czas wizyty użytkownika, liczba wyświetlonych stron itp.).
 • Rzeczywisty współczynnik odwiedzających, który pochodzi bezpośrednio z ruchu bezpłatnych wyników wyszukiwania.
 • Najpopularniejsze używane słowa kluczowe i konkurencja na słowa kluczowe z głównych wyszukiwarek, takich jak Google.

Mając na uwadze powyższe punkty, pamiętaj, aby upewnić się, że wszystko jest na miejscu, a Twoje linki wsteczne będą dobrze Ci służyć, szczególnie w odniesieniu do kierowanego ruchu sieciowego i Twój autorytet w rankingu stron na dużą skalę. Chodzi mi o to, że tu właśnie odgrywa się analityka internetowa, jeśli chcesz osiągnąć maksymalne wyniki dla każdego nowo utworzonego łącza zwrotnego. Oto główne cechy, które należy sprawdzić podczas tworzenia linków zwrotnych dla SEO:

 • Łączna liczba linków zwrotnych wskazujących domenę Twojej witryny lub bloga.
 • Główne miejsca docelowe zapewniające ukierunkowany ruch internetowy odsyłający.
 • Średnia liczba odwiedzin użytkowników na żywo wygenerowanych z każdego linka wstecznego, które masz w swoim profilu linku.
 • Dokładnie jakie części i sekcje strony są najczęściej odwiedzane przez użytkowników.

W ten sposób upewnij się, że masz podwójne sprawdzenie każdego oddzielnego łącza. Jeśli chodzi o mnie, podczas tworzenia linków zwrotnych dla SEO, użyłem kilku sprawdzonych narzędzi do sprawdzania zwrotnego, takich jak Moz Open Site Explorer, Semalt Analyzer, Majestic SEO i Ahrefs. Większość z nich ma udowodnioną skuteczność w pokazywaniu słabych punktów, które wymagają natychmiastowej naprawy, na przykład, aby wykluczyć podejrzany lub otwarcie toksyczny link w krótkim czasie, zanim wpłynie negatywnie na ranking Twojej witryny lub bloga. W końcu to Ty decydujesz, które narzędzie sprawdzania online wybrać. Upewnij się, że monitorujesz często swój profil łącza, a zwłaszcza każde nowo utworzone łącze zwrotne. W ten sposób będziesz w stanie utrzymać wszystko na swoim miejscu i poczujesz się pewny przed wszelkimi nieoczekiwanymi stratami w ruchu lub aktualnymi rankingami stron.

December 8, 2017