Back to Question Center
0

Jak mogę monitorować ceny Amazon i jakie narzędzia do śledzenia sprzedaży można polecić?

1 answers:

Współczesny świat sprzedaży detalicznej w Internecie koncentruje się obecnie wokół drop-shipping'owego biznesu e-commerce. Większość sprzedawców ma teraz możliwość wystawiania swoich ofert produktów nawet bez uruchamiania własnych sklepów internetowych. Jednak zbyt często początkujący przedsiębiorcy nie są w stanie oderwać się od ziemi, głównie ze względu na brak konkurencyjnego wglądu, którego pilnie potrzebowali, szczególnie w najwcześniejszych okresach po uruchomieniu swoich projektów. I tak znany i zatłoczony rynek internetowy, jak Amazon, nie jest wyjątkiem od tej naprawdę nieprzyjemnej reguły. Poniżej przedstawiam wam duży wybór specjalnie dostosowanych narzędzi do śledzenia sprzedaży Amazon oraz kilka innych pomocnych programów, które mogą stać się najlepiej dopasowane do rozpoczęcia własnej, udanej działalności w zakresie wysyłek.

CamelCamelCamel

Brzmi zupełnie szalenie, powinienem przyznać - google chile contacto. Ale to narzędzie do śledzenia sprzedaży Amazon jest bardzo przydatnym pomocnikiem online, głównie jeśli chodzi o ceny. CamelCamelCamel może wysyłać Ci niestandardowe powiadomienia (za pośrednictwem poczty e-mail lub Twittera) o wszelkich wahaniach cen, które musisz śledzić, na przykład kiedy cena produktu, który monitorujesz, zaczyna się wspinać, lub odwrotnie, gdy nagle zostanie rozebrana . Obejmujący ponad 18 milionów produktów na Amazon, to narzędzie do śledzenia sprzedaży może również zaoferować rzeczywistą historię pokazaną w formie wykresów cen użytkowych. Równie dobrze możesz wypróbować rozszerzenie przeglądarki internetowej, aby skorzystać ze znacznie wygodniejszego procesu śledzenia cen.

Keepa

Drugie narzędzie do śledzenia sprzedaży Amazon, które również koncentruje się bardziej na ustalaniu cen, Keepa oferuje międzynarodowe wsparcie obejmujące szczegółowe statystyki dotyczące cen w 11 różnych krajach. Jeśli chodzi o mnie, może stać się idealną opcją, jeśli chodzi o przeglądanie wykresów historii cen, powiadamianie o bieżącej dostępności i zmianach cen, porównywanie wszelkich tagów cenowych i sprawdzanie najnowszych ofert na Amazon. Ta struktura mówi sama za siebie, więc warto jej użyć lub przynajmniej spróbować.

SellerLogic

SellerLogic to również świetna rzecz, którą można rozsądnie dodać do zestawu narzędzi do śledzenia sprzedaży Amazon. Biorąc pod uwagę, że zbyt często specjaliści ds. Marketingu mogą pominąć podstawowe składniki marketingowe w zakresie wyceny produktów. Jeśli chodzi o wskazanie zdrowego marginesu, aby być bardziej precyzyjnym. Ogólnie biorąc, ta struktura umożliwia optymalizację cen w ramach czterech różnych podejść - pole Kup (szacunkowe ceny mają napędzać twój produkt do pożądanej pozycji w polu Kup), Pozycja (wartość potrzebna do znalezienia twojego produktu w wynikach wyszukiwania z konkretna pozycja), Sprzedaż (średnia cena optymalna, aby zmaksymalizować sprzedaż netto), Mecz (ta sama cena pasująca do Twoich przeciwników). Oczywiście istnieje wiele innych podejść do wyceny Amazon, a także miriady innych narzędzi programistycznych zajmujących się badaniem słów kluczowych, analizą konkurencyjną, optymalizacją aukcji itp. Większość z nich jest dostępna w otwartym dostępie, więc nie ograniczaj się z wyłącznie cenami Amazon - idź dalej i dalej odkrywaj lepsze możliwości.

December 8, 2017