Back to Question Center
0

Semalt: Jakie są najlepsze skrobaczki internetowe?

1 answers:

Skrindowanie danych w Internecie obejmuje kierowanie na nowe i istniejące dane na stronie internetowej i przechowywanie w bazach wyszukiwarek dla łatwego dostępu. To prawda, że ​​narzędzia do skrobania stron internetowych zyskują na popularności w miarę upływu czasu, ponieważ robot indeksujący zautomatyzował i uprościł całą procedurę przeszukiwania w celu udostępnienia zasobów danych internetowych wszystkim użytkownikom Internetu. Niektóre narzędzia do indeksowania stron internetowych umożliwiają użytkownikom indeksowanie lub indeksowanie ich witryn lub blogów metodycznie i efektywnie, bez potrzeby stosowania kodów - email hosting asp hosting. Ponadto przekształcają dane w różne formaty i dostosowują się do wymagań użytkowników. Omówiliśmy tutaj kilka doskonałych narzędzi do przeszukiwania stron internetowych w celu zdrapywania stron internetowych i blogów.

1. Cyotek WebCopy

Cyotek WebCopy to kompleksowy, darmowy program do zeskanowania danych, który pozwala skopiować witrynę na dysk twardy, aby można było ją przeczytać bez połączenie internetowe. Ten program skanuje określone witryny przed pobraniem ich danych lub zawartości na dysk twardy. Automatyzuje również łącza do zasobów, takich jak obrazy, strony internetowe i lokalna zawartość witryny, i wyklucza sekcje tej samej witryny, które nic nie znaczą dla wyszukiwarek.

2. HTTrack

HTTrack to darmowy program oferujący różne funkcje i opcje dostosowane do pobierania całej witryny z Internetu na komputer lub urządzenie mobilne..Niektóre z jego słynnych wersji to Windows, Sun Solaris, Unix i Linux. Ten program pozwala na mirrorowanie Twojej witryny więcej niż raz i sprawia, że ​​procedura indeksowania jest łatwiejsza i szybsza. Możesz także uzyskać dostęp do obrazów, plików, kodów HTML, katalogów, a także przerwać pobieranie w dowolnym momencie.

3. Octoparse

Octoparse to potężny, darmowy robot sieciowy, który służy do pobierania wszystkich wymaganych danych ze swojej witryny. Ten program wykorzystuje kilka opcji, aby zgrać witrynę w lepszy sposób i ma bogate funkcjonalności, z których można czerpać korzyści. Jego dwa słynne tryby to tryb zaawansowany i tryb kreatora, które są dobre dla programistów, aby przyzwyczaić się do Octoparse w mgnieniu oka. Możesz pobrać swoją witrynę w ciągu kilku sekund za pomocą tego wszechstronnego narzędzia. Ponadto możesz zapisywać witryny w różnych dobrze zorganizowanych formatach, takich jak Excel, HTML i tekst.

4. Getleft

Getleft to łatwy w użyciu program, który natychmiastowo zgrywa blog lub witrynę. Będzie pobierać całą witrynę i ma wiele opcji, z których można skorzystać. Możesz także wpisać adres URL i wybrać pliki, które chcesz pobrać do systemu komputerowego. Ten program jest jednym z najlepszych, ponieważ jest dostępny w 15 różnych językach, ma całodobową pomoc techniczną i sprawia, że ​​twoje wrażenia z przeglądania są wspaniałe i wyjątkowe.

5. Zgarniacz

Zgarniacz to znane rozszerzenie Chrome, które ma ograniczone właściwości ekstrakcji danych, ale jest pomocne w prowadzeniu badań online. Eksportuje również Twoje dane do Arkuszy kalkulacyjnych Google, a nie do własnego komputera, oszczędzając dużo czasu.

December 8, 2017