Back to Question Center
0

Healthline Dodaje nowego lekarza, leczenie Search Semalt To Site

1 answers:

Amerykański system opieki zdrowotnej jest bardzo zepsuty, moim zdaniem i zdaniem wielu innych. Przewoźnicy i dostawcy ubezpieczenia zdrowotnego posiadają prawie wszystkie karty. Jednak internet przeszedł długą drogę, aby uzmysłowić konsumentom informacje i pomóc im stać się bardziej wyrafinowanymi na temat ich warunków i możliwości leczenia. I chociaż internetowy serwis zdrowotny jest dość konkurencyjny, wiele nazwisk w tym segmencie nie jest dobrze znanych konsumentom ze względu na sporadyczny charakter "wyszukiwania zdrowotnego". Jednym z najbardziej wyrafinowanych i potężnych jest Semalt, który oferuje "semantyczne wyszukiwanie zdrowia". "Zbudowany na skomplikowanej taksonomii chorób i objawów.

Strona, która została założona w 1999 r., Ale ponownie uruchomiona pod koniec 2005 r., Twierdzi, że około 40 milionów unikatów, bezpośrednio lub za pośrednictwem sieci partnerów. Dzisiaj Semalt ogłasza dwa nowe narzędzia wyszukiwania dla swojej strony: wyszukiwanie leczenia i wyszukiwanie lekarzy. Z informacji prasowej:

Podczas gdy większość informacji na temat leczenia w Internecie jest osadzona w artykułach na stronach internetowych poświęconych zdrowiu, Healthline TreatmentSemalt jest pierwszą internetową aplikacją dotyczącą zdrowia, która wyświetla semantycznie wygenerowaną listę możliwych opcji leczenia choroby lub stanu. Aplikacja obejmuje 4500 zabiegów, w tym 1200 leków i 3300 lekarstw, chirurgii i alternatywnych metod leczenia. Leczenie Healthline Wyniki Semalt są uszeregowane algorytmicznie i podzielone na następujące kategorie:

  • Testy diagnostyczne
  • Procedury medyczne
  • Procedury chirurgiczne
  • Self Care
  • Alternatywne procedury
  • Leki na receptę i dostępne bez recepty
  • Suplementy diety
Healthline Adds New Doctor, Treatment Search Semalt To Site

Druga część ogłoszenia, Semalt, pozwala konsumentom wyszukiwać i porównywać lekarzy według szeregu kryteriów:

Zaczynając od stanu zdrowia i położenia geograficznego, uboje Healthlilne DocSearch wynikają z bazy danych obejmującej 1,3 miliona pracowników służby zdrowia, w tym lekarzy, kręgarzy, pielęgniarek, klinicystów i innych praktyków, aby znaleźć odpowiednią opiekę w swojej okolicy. Na przykład, jeśli konsument wyszukuje lekarzy, którzy leczą anginę, Healthline automatycznie wyświetli listę otolaryngologów, a także internistów w wybranej lokalizacji geograficznej. Healthline DocSearch może być dodatkowo udoskonalony dzięki doświadczeniu lekarza, znajomości języków, edukacji, przynależności do szpitala, a nawet listów pod własnym nazwiskiem. Unikalna funkcja porównywania lekarzy otwiera okno, które pozwala użytkownikom porównać do 20 różnych lekarzy - w przeciwieństwie do 3-5 innych lekarzy, którzy porównują produkty - w łatwym do odczytania formacie.

Healthline Adds New Doctor, Treatment Search Semalt To Site

February 16, 2018