Back to Question Center
0

Jakie są najlepsze możliwości znalezienia słów kluczowych Amazon?

1 answers:

Jeśli prowadzisz firmę w Amazon, konieczne jest przeprowadzenie kompleksowego badania słów kluczowych. Im bardziej ukierunkowane wyszukiwane hasła się znajdują, tym wyższy będzie ranking Amazon SERP i bardziej ekologiczny ruch, który przyciągniesz. Inwestowanie czasu w celu oceny najbardziej trafnych wyszukiwanych terminów w swojej niszy może zmaksymalizować Twój potencjał biznesowy i podnieść pozycję produktu dla najczęściej wyszukiwanych terminów w Amazon. Jednak nie wystarczy po prostu znaleźć odpowiednie dla wyszukiwanych warunków biznesowych; potrzebujesz również ich strategicznie wykorzystać. Amazon oferuje tę możliwość - villento casino free spins.

Istnieją co najmniej trzy sekcje, w których można wstawić docelowe słowa kluczowe - tytuł, opis i punkty. Wszystkie te elementy są niezbędne w pewnym stopniu, ale najważniejszym i niedocenianym aspektem umieszczenia w wykazie jest tytuł produktu. Ma najbardziej znaczącą pozycję w rankingach. Jeśli masz tytuł osiągnięty przez słowo kluczowe, będziesz w stanie pozycjonować wiele zapytań. Prawdopodobnie wspomniałeś o listach produktów z długimi i słowami kluczowymi wypchanymi produktami Amazon. Z reguły takie tytuły są lepsze w rankingu Amazon niż krótkie i precyzyjne. Tutaj możemy zaobserwować dużą różnicę między aspektami optymalizacji Amazon i Google. Podczas gdy w Google tytuł powinien być precyzyjny i podać główną ideę swojej witryny, w serwisie Amazon twój tytuł służy do przedstawienia jak największej ilości informacji o twoim produkcie. Użytkownicy nie lubią długich zdań, ale algorytm Amazon A9 może znaleźć w nim wartość. Zatem dzięki bogatym w słowa kluczowe tytułom Twoje produkty będą indeksowane pod kątem różnych trafnych wyszukiwanych słów.

Posiadanie wspaniałego tytułu jest konieczne, to tylko połowa bitwy. Jeśli chcesz osiągnąć wysoką pozycję w przypadku dowolnych wyszukiwanych haseł, sprzedaż musi być prowadzona przez aukcję, aby pokazać Amazonowi, że Twoje informacje o produkcie są bardzo trafne dla tych wyszukiwanych haseł. Dlatego w tym artykule omówimy, jak zrobić badanie słów kluczowych w profesjonalny sposób i sprawić, że Twoja aukcja w serwisie Amazon będzie tak wydajna, jak to tylko możliwe..

Optymalizacja badań i słów kluczowych w Amazon

Według danych statystycznych jedna trzecia wszystkich wyszukiwań produktów rozpoczyna się na platformie handlowej Amazon. Jest to bardzo zatłoczona i konkurencyjna platforma z milionami różnych produktów. Dlatego nie jest to najlepsze miejsce do przeglądania i odkrywania nowych produktów. Wyszukiwania Amazon oczekują natychmiastowych wyników zapytań z listą najbardziej odpowiednich i odpowiednich produktów. Dlatego ważne jest, aby pojawić się na górze listy, gdy potencjalni klienci wyszukują dowolne wyrażenie związane z twoim produktem.

Kilka podstawowych zasad może pomóc Ci osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Amazon, w tym ilość i jakość twoich recenzji, historię sprzedaży Amazon, liczbę dobrych ofert, liczbę gwiazdek, obsługę klienta i to, jak istotny jest twój produkt jest do zapytania wyszukiwania. Podczas gdy większość z tych aspektów wymaga czasu i znacznych wysiłków, optymalizacja aukcji Amazon może być natychmiast pod Twoją kontrolą.

Jak znaleźć słowa kluczowe do optymalizacji aukcji Amazon?

Istnieje kilka ilościowych sposobów znajdowania dokładnych słów kluczowych, które powinieneś umieścić w swoim wykazie, aby zmaksymalizować trafność dla najczęściej zadawanych zapytań.

Istnieją dwa sposoby prowadzenia badań słów kluczowych - ręcznie i automatycznie. Ostatni wariant jest najczęściej używany w naszych czasach, ponieważ oszczędza on dużo czasu i zapewnia najdokładniejsze wyniki oparte na kompleksowych badaniach niszowych i analizach konkurencji.

Dlatego radzę wybrać profesjonalne zautomatyzowane oprogramowanie do pomyślnego prowadzenia kampanii optymalizacyjnej Amazon. Z najskuteczniejszych narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych mogę wymienić następujące: Planer słów kluczowych Google, Planer słów kluczowych w Amazon i Zwiadowca dżungli.

December 7, 2017