Back to Question Center
0

Czy mogę wyświetlić najważniejsze wyszukiwania słów kluczowych w Amazon za pomocą prostych narzędzi programowych?

1 answers:

Nie trzeba dodawać, że świat rankingu wyszukiwania online dotyczy głównie badań słów kluczowych i ich właściwego wyboru. I bez względu na to, w którym miejscu działa strategia słowa kluczowego - może to być zwykłe wyszukiwanie online za pośrednictwem głównych wyszukiwarek (takich jak Google, Yahoo, Bing itp.) Lub precyzyjniej ukierunkowana, ale nie tak szeroka strategia słów kluczowych, aby wspiąć się na górę popularnych miejsc zakupowych, takich jak Amazon czy eBay. Jedyną różnicą między standardowym wyszukiwaniem online a wszelką działalnością e-commerce lub drop-shiping jest to, że takie badania powinny być bardziej niszowe i ukierunkowane na konkurencyjność. Poniżej przedstawię dwa proste sposoby wykrywania najlepszych wyszukiwań w Amazon za pomocą słowa kluczowego. Aby wykorzystać tak cenny, konkurencyjny wgląd na własną korzyść, sugeruję, aby jak zwykle wypróbować specjalnie dostosowaną platformę (Inspektora słów kluczowych) lub klasyczny koncert w swojej usłudze za darmo - cheapest windows vps server.

Keyword Inspector

Keyword Inspector to wyspecjalizowana platforma internetowa, która może pomóc w znalezieniu najlepszych wyszukiwań słowa kluczowego Amazon dla każdego produktu lub kategorii. Ta platforma jest również przydatna dzięki unikalnej funkcji znanej jako Wyszukiwarka słów kluczowych w wyszukiwarkach. Może to pozwolić na uruchomienie szybkiego harmonogramu szybkiego sprawdzania i zawsze na bieżąco z każdym nowym słowem kluczowym, które ostatnio wspięło się na górę wyszukiwania Amazon. Co więcej - Inspektor ds. Słów kluczowych ma dwie inne niezwykle popularne opcje (znane jako Tester indeksowania i Reverse ASIN), które są całkiem skuteczne, jeśli chcesz, aby Twoje informacje o produkcie były idealnie zoptymalizowane, aby uzyskać jak najszerszy zasięg w Internecie. Jedyną wadą tej platformy badań słów kluczowych jest niestety brak bezpłatnej wersji. Pozostaje tylko okres próbny, aby zdecydować, czy wybrać miesięczną subskrypcję, czy też przeżyć bez niej.

Google Planer słów kluczowych

Jak już powiedziałem na początku, badania słów kluczowych podjęte w dużej skali są bardzo podobne, w rzeczywistości pomijając - niezależnie od tego, czy optymalizujesz strony do oryginalnego wyszukiwania Google lub pracy nad listą produktów dla e-commerce lub drop-ship. Mam na myśli to, że z jakiegoś powodu nasz dobry stary Planer słów kluczowych autorstwa światowego giganta wyszukiwania traci popularność, szczególnie w ostatnich latach. Dzięki ogromnym masom różnych platform e-commerce i powiązanym z nimi narzędziom, które są specjalnie dostosowane do ich potrzeb i celów, oryginalne ramy Google (a.k.a. Google AdWords) w pełni zachowały swoją dawną moc. Mam na myśli, że Planer słów kluczowych to tylko jedno narzędzie spośród wielu różnych (i zawsze wolnych!) Funkcji, które domyślnie są włączone w AdWords. Nadal jest bardzo przydatny nie tylko jako potężne ramy reklamowe, ale także na przykład w wyszukiwaniu w Amazon z głównymi słowami kluczowymi i odpowiednimi frazami z długimi ogonami.

W końcu, spójrzmy prawdzie w oczy - rzeczy wokół nas ciągle się zmieniają. Ale niekoniecznie oznacza to, że wszyscy musimy szukać tylko nowych zestawów narzędzi, narzędzi programowych lub niedawno opracowanych rozwiązań. Tak, czasami są świetni, ale osobiście wciąż wierzę, że Google Planer słów kluczowych jest nadal w grze, a przynajmniej nie jest to zbyt obszerne zadanie, aby być na bieżąco z najpopularniejszymi najpopularniejszymi wyszukiwaniami produktów Amazon z odpowiednimi słowami kluczowymi.

December 7, 2017