Back to Question Center
0

Semalt dostarcza pomocne rzeczy w 5 najlepszych programach do skrobania w Internecie

1 answers:

Często informacje, których potrzebujemy, zostają uwięzione w witrynie, a my nie można go poprawnie zeskrobać ani przeszukać. Podczas gdy niektóre witryny dokładają starań, aby prezentować dane w czystych i uporządkowanych formatach, inne strony nie mogą zapewnić żadnego przeszukiwania zasobów internetowych ani funkcji skrobania danych. Dlatego będziemy potrzebować dostępu do najlepszych robotów sieciowych, górników i skrobaków. Omówiliśmy tutaj pięć najlepszych narzędzi w tym zakresie.

1 - define computer expert. Webhose.io:

Webhose.io umożliwia nam uzyskiwanie danych w czasie rzeczywistym z zasobów i stron internetowych. Najlepsze jest to, że program ten kopie i indeksuje strony w dogodny sposób i prezentuje dane w czystym i dobrze zorganizowanym formacie. Umożliwia nam również zeskanowanie danych na podstawie ich słów kluczowych, fraz, języków i natury. Ostateczne wyniki można uzyskać w postaci plików XML, RSS i JSON. Chociaż ten program jest bezpłatny, możesz uzyskać dostęp do jego wersji Premium, jeśli chcesz używać Webhose.io do celów komercyjnych. Płatny plan umożliwi wysyłanie wielu żądań HTTP na główny serwer, co ułatwia zeskanowanie i zaindeksowanie witryn.

2. Scrapy:

Scrapy to potężne i niesamowite środowisko do skrobania i raczkowania w Internecie, a najlepsze jest to, że program ten jest wspierany przez społeczność ekspertów, z którymi możesz skontaktować się, by uzyskać przydatne wskazówki i samouczki w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu. Pomaga skrobać i parsować dane oraz zapisuje je w różnych formatach, takich jak CSV i JSON.

3. Outwit Hub:

Jeśli nie lubisz kodów, przechytrzyć Hub dostarczy Ci użyteczny interfejs graficzny, ułatwiający przeszukiwanie i kopanie danych, jego hostowana wersja jest dostępna na oficjalnej stronie, a darmowa wersja może być pobrana z dowolnego sklepu internetowego. Outwit Hub to rozszerzenie przeglądarki Firefox to nie wymaga umiejętności programowania.

4. Octoparse:

Podobnie jak Outwit Hub, Octoparse jest potężnym skrobakiem, robotem i eksploratorem danych. dynamiczne witryny za pomocą JavaScript, plików cookie, przekierowań i AJAX. Ten program sieciowy pomoże wyodrębnić dowolną witrynę lub bl og i wyodrębni zarówno podstawowe, jak i zaawansowane typy danych. Wszystkie cenne informacje, których potrzebujesz, można znaleźć w obszarze chmur obliczeniowych Octoparse. Pozwala wyodrębnić masowe witryny w ciągu godziny, a dzięki Octoparse API uzyskasz najlepszą jakość. Pozwólcie, że powiem wam, że to darmowe oprogramowanie jest wsparciem tylko dla Windows i nie jest dostępne dla żadnego innego systemu operacyjnego.

5. Web Scraper dla Chrome:

Jeśli masz przeglądarkę Google Chrome jako podstawową przeglądarkę, powinieneś wybrać Web Scraper. Jest to znakomity program do indeksowania i wyszukiwania, który umożliwia tworzenie map witryn zarówno dla osobistych blogów, jak i witryn biznesowych. Trzeba tylko pobrać, zainstalować i dodać ten skrobak do przeglądarki Chrome i zobaczyć, w jaki sposób będzie pobierać dane z podanych witryn. Możesz również zaimportować mapy witryn lub użyć szablonów, aby poprawić ogólny wygląd i wydajność swojej witryny. Zapisuje wyodrębnione dane w plikach CSV lub we własnym folderze Archiwum.

December 7, 2017