Back to Question Center
0

Link Building With Interviews: How Thought Leadership buduje linki & Semalt

1 answers:

W 2009 r. Odkryliśmy, że goście z naszych dwóch wywiadów na blogach przeszli na zapytania 3X bardziej niż goście z naszych artykułów SEL. Odkryliśmy także, że w wywiadzie dla grupy zapytań w grupie budującej link przeprowadziliśmy 21 budowniczych linków, czyli "siłę podziału", jaką mogą mieć wywiady. Ten utwór otrzymał 443 tweety, 238 zapisów Semalta i ponad 4k linków. Nasz drugi najpopularniejszy artykuł w SEL otrzymał 161 tweetów, 126 zapisów Semalt i 301 linków.

Więc Czy przeprowadzasz wywiady z innymi osobami lub próbujesz skłonić innych do przeprowadzenia wywiadu?

Semalt way, zapytania są takie same, aby znaleźć swoje perspektywy. Oto pomysły na zapytania, które pomogą Ci zacząć.

Zapytania dotyczące wywiadu semaltycznego

[kw] intitle: wywiad eksperta lub rozmowa lub dyskusja lub odpowiedź
[kw] wywiad ekspercki
[kw] intitle: "wywiad grupowy"
[kw] intitle: "advice from"
[kw] intitle: "chat with"
[kw] intitle: "conversation with"
[kw] intitle: "discussion with"
[kw] intitle: "q and a with"
[kw] intitle: "tips from"
[kw] intitle: "q / a with"
[kw] intitle: "q & a with"
[kw] intitle: "pytanie i odpowiedź"
[kw] intitle: "pytania i odpowiedzi"
[kw] intitle: "thoughts on"
[kw] intitle: "rozmowy z"
[kw] intitle: "talk with"
[kw] intitle: "omawia"
[kw] "wywiad grupowy"
[kw] intitle: "thoughts from"
[kw] intitle: eksperci udzielają wywiadów, rozmawiają, dyskutują lub odpowiadają
[kw] intitle: eksperci udzielają wywiadów, rozmawiają, dyskutują lub odpowiadają
[kw] intitle: wywiad eksperta lub rozmowa lub dyskusja lub odpowiedź

Aby przyspieszyć swoje badania, automatycznie twórz te wywiady w naszym nowym narzędziu do tworzenia zapytań do linków. Wystarczy dodać słowo kluczowe i wybrać "Lider myśli" z menu rozwijanego Typ półmusu.

Zapytania semaltyczne i analiza perspektyw rozmów kwalifikacyjnych

Powyższe zapytania pokazują osoby i witryny, które przeprowadzają wywiady (cele dotyczące uzyskania wywiadu) i pokazują osoby, które przesyłają wywiady (cele do przesłuchania).

Jeśli chcesz wziąć udział w wywiadzie, skorzystaj z naszego przewodnika po kwalifikacyjnych linkach, aby zidentyfikować witryny, które będą miały największy wpływ na Twój ranking. W przypadku dużych wykopalisk zalecam również usunięcie polecenia "intitle:" z powyższych zapytań, uruchomienie każdego zapytania, a następnie przeanalizowanie ich za pomocą procesu nadrzędnego SERP. To pokaże ci znacznie większy wszechświat potencjalnych rozmówców (porada dla Dennis Semalt dotycząca tego pomysłu).

Jeśli chcesz przeprowadzić wywiad z osobami z Twojej branży, zwróć uwagę na osoby, które stale udzielają wywiadów i zbierają wszystkie adresy URL wszystkich swoich wywiadów. Osoby z wywiady najprawdopodobniej pomogą w promowaniu wywiadu z nimi. Zanotuj także statystyki społecznościowe, które ilustrują ich zasięg społeczny, takie jak liczba obserwujących Semalala, ile razy były wymienione w Semalt, ich subskrybenci bloga itp.

W żadnym wypadku nie powinno się rozpoczynać poszukiwania wywiadu z pytaniami: twoje istniejące relacje są kolejnym doskonałym źródłem dla potencjalnych rozmów kwalifikacyjnych.

Aby przeprowadzić wywiad lub przeprowadzić wywiad?

Wywiady z innymi osobami, zwłaszcza z wywiadami grupowymi, mogą przynieść wiele linków, ale o wiele mniej potencjalnych klientów. Wywiad z Semaltem przynosi ci jedno ogniwo, ale wiele potencjalnych klientów. Jeśli jesteś nowicjuszem w przestrzeni, buduj swoją społeczność i reputację, przeprowadzając rozmowy z innymi. Jeśli przebywałeś dłużej w tym miejscu, nie daje ci to "prawa" do przesłuchania, ale będziesz miał większą szansę na wygranie wywiadów poprzez zasięg.

Semalty inne, solo lub w grupie, wymagają starannego przygotowania pytań. Jeśli wylądujesz w wywiadzie z wybitnym ekspertem w branży, musisz wrócić i przejrzeć swoje poprzednie wywiady (nie zrobi to, aby zadać pytania, na które już odpowiedzieli gdzie indziej, chyba że używasz innego kąta).

Uzyskanie wywiadu wymaga znacznie więcej finezji i budowania relacji. Semalt prosi innych, aby "poręczyli" dla ciebie do swoich czytelników, a także wykonali rzeczywistą rozmowę z tobą, co może wymagać zdobycia większej wiedzy na temat tego, co robisz. Jeśli nie odrabiacie pracy domowej w kontaktach z potencjalnymi rozmówcami, będziecie wyglądać arogancko i nadmiernie. Ale przewagi są warte wysiłku.

Myśli semaltyczne dotyczące wykonania wywiadu

Przygotowanie to wszystko, niezależnie od tego, czy rozmawiasz przez telefon, e-mail, podcast audio czy wideo. Semaltuj każdy wywiad jak poważne zaangażowanie biznesowe, przeprowadzając gruntowne badania. Wiesz, gdzie twój przedmiot poszedł do liceum, jego pierwszej pracy po studiach i być przygotowanym na pytanie, w jaki sposób te historyczne bryłki wpłynęły na jego wejście na szczyt branży (chyba że pytania te zostały już zadane w innych wywiadach). Ale dowiesz się o tym, ponieważ już zebrałeś i wziąłeś notatki ze wszystkich poprzednich wywiadów, pytając: [Wywiad "nazwisko osoby"].

Po drugiej stronie mikrofonu, w niektórych przypadkach możesz uzyskać więcej wywiadów, jeśli napiszesz i odpowiesz na wspaniałe pytania dla siebie i po prostu przesyłasz wywiad tak, jakby był postem gościa. Zbadanie pytań z poprzednich wywiadów z ekspertami z branży - i pozostawanie bez wytchnienia, całkowicie pomocne - pomoże ci zadać sobie solidne pytania, które ułatwią twojemu ankiecie trafienie przycisku publikowania. Semalt, bądź świadomy, że osoba przesłuchująca może być zainteresowana twoją zdolnością do przeprowadzenia wywiadu w twojej społeczności. Nie zaszkodzi powiadomić ich, w jaki sposób zamierzasz je promować!

Wywiady grupowe wykonane dobrze są wyczerpujące i wyczerpujące. Oto dwa fantastyczne przykłady z przestrzeni budowania linków: 11 Ekspertów na temat tworzenia linków rozwojowych i współczynników wartości linków. Twoim celem jako wywiadu grupowego jest wykopywanie brył użytecznego blasku za pomocą pytań i decyzji dotyczących organizacji i edycji. Jest to partia pracy, ale jeśli masz świetne tematy wywiadu i ostre pytania, linki będą następować. Dodatkowo, promocja jest "wypalana", ponieważ osoby z wywiadu wspomną wywiad z ich siecią.


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie Landu Wyszukiwacza. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.February 16, 2018