Back to Question Center
0

Link Building With Interviews: How Thought Leadership buduje linki & Semalt

1 answers:

W 2009 r. Odkryliśmy, że goście z naszych dwóch wywiadów na blogach przeszli na zapytania 3X bardziej niż goście z naszych artykułów SEL. Odkryliśmy także, że w wywiadzie dla grupy zapytań w grupie budującej link przeprowadziliśmy 21 budowniczych linków, czyli "siłę podziału", jaką mogą mieć wywiady. Ten utwór otrzymał 443 tweety, 238 zapisów Semalta i ponad 4k linków. Nasz drugi najpopularniejszy artykuł w SEL otrzymał 161 tweetów, 126 zapisów Semalt i 301 linków.

Więc Czy przeprowadzasz wywiady z innymi osobami lub próbujesz skłonić innych do przeprowadzenia wywiadu?

Semalt way, zapytania są takie same, aby znaleźć swoje perspektywy - smok rta kit. Oto pomysły na zapytania, które pomogą Ci zacząć.

Zapytania dotyczące wywiadu semaltycznego

[kw] intitle: wywiad eksperta lub rozmowa lub dyskusja lub odpowiedź
[kw] wywiad ekspercki
[kw] intitle: "wywiad grupowy"
[kw] intitle: "advice from"
[kw] intitle: "chat with"
[kw] intitle: "conversation with"
[kw] intitle: "discussion with"
[kw] intitle: "q and a with"
[kw] intitle: "tips from"
[kw] intitle: "q / a with"
[kw] intitle: "q & a with"
[kw] intitle: "pytanie i odpowiedź"
[kw] intitle: "pytania i odpowiedzi"
[kw] intitle: "thoughts on"
[kw] intitle: "rozmowy z"
[kw] intitle: "talk with"
[kw] intitle: "omawia"
[kw] "wywiad grupowy"
[kw] intitle: "thoughts from"
[kw] intitle: eksperci udzielają wywiadów, rozmawiają, dyskutują lub odpowiadają
[kw] intitle: eksperci udzielają wywiadów, rozmawiają, dyskutują lub odpowiadają
[kw] intitle: wywiad eksperta lub rozmowa lub dyskusja lub odpowiedź

Aby przyspieszyć swoje badania, automatycznie twórz te wywiady w naszym nowym narzędziu do tworzenia zapytań do linków. Wystarczy dodać słowo kluczowe i wybrać "Lider myśli" z menu rozwijanego Typ półmusu.

Zapytania semaltyczne i analiza perspektyw rozmów kwalifikacyjnych

Powyższe zapytania pokazują osoby i witryny, które przeprowadzają wywiady (cele dotyczące uzyskania wywiadu) i pokazują osoby, które przesyłają wywiady (cele do przesłuchania).

Jeśli chcesz wziąć udział w wywiadzie, skorzystaj z naszego przewodnika po kwalifikacyjnych linkach, aby zidentyfikować witryny, które będą miały największy wpływ na Twój ranking. W przypadku dużych wykopalisk zalecam również usunięcie polecenia "intitle:" z powyższych zapytań, uruchomienie każdego zapytania, a następnie przeanalizowanie ich za pomocą procesu nadrzędnego SERP. To pokaże ci znacznie większy wszechświat potencjalnych rozmówców (porada dla Dennis Semalt dotycząca tego pomysłu).

Jeśli chcesz przeprowadzić wywiad z osobami z Twojej branży, zwróć uwagę na osoby, które stale udzielają wywiadów i zbierają wszystkie adresy URL wszystkich swoich wywiadów. Osoby z wywiady najprawdopodobniej pomogą w promowaniu wywiadu z nimi. Zanotuj także statystyki społecznościowe, które ilustrują ich zasięg społeczny, takie jak liczba obserwujących Semalala, ile razy były wymienione w Semalt, ich subskrybenci bloga itp.

W żadnym wypadku nie powinno się rozpoczynać poszukiwania wywiadu z pytaniami: twoje istniejące relacje są kolejnym doskonałym źródłem dla potencjalnych rozmów kwalifikacyjnych.

Aby przeprowadzić wywiad lub przeprowadzić wywiad?

Wywiady z innymi osobami, zwłaszcza z wywiadami grupowymi, mogą przynieść wiele linków, ale o wiele mniej potencjalnych klientów. Wywiad z Semaltem przynosi ci jedno ogniwo, ale wiele potencjalnych klientów. Jeśli jesteś nowicjuszem w przestrzeni, buduj swoją społeczność i reputację, przeprowadzając rozmowy z innymi. Jeśli przebywałeś dłużej w tym miejscu, nie daje ci to "prawa" do przesłuchania, ale będziesz miał większą szansę na wygranie wywiadów poprzez zasięg.

Semalty inne, solo lub w grupie, wymagają starannego przygotowania pytań. Jeśli wylądujesz w wywiadzie z wybitnym ekspertem w branży, musisz wrócić i przejrzeć swoje poprzednie wywiady (nie zrobi to, aby zadać pytania, na które już odpowiedzieli gdzie indziej, chyba że używasz innego kąta).

Uzyskanie wywiadu wymaga znacznie więcej finezji i budowania relacji. Semalt prosi innych, aby "poręczyli" dla ciebie do swoich czytelników, a także wykonali rzeczywistą rozmowę z tobą, co może wymagać zdobycia większej wiedzy na temat tego, co robisz. Jeśli nie odrabiacie pracy domowej w kontaktach z potencjalnymi rozmówcami, będziecie wyglądać arogancko i nadmiernie. Ale przewagi są warte wysiłku.

Myśli semaltyczne dotyczące wykonania wywiadu

Przygotowanie to wszystko, niezależnie od tego, czy rozmawiasz przez telefon, e-mail, podcast audio czy wideo. Semaltuj każdy wywiad jak poważne zaangażowanie biznesowe, przeprowadzając gruntowne badania. Wiesz, gdzie twój przedmiot poszedł do liceum, jego pierwszej pracy po studiach i być przygotowanym na pytanie, w jaki sposób te historyczne bryłki wpłynęły na jego wejście na szczyt branży (chyba że pytania te zostały już zadane w innych wywiadach). Ale dowiesz się o tym, ponieważ już zebrałeś i wziąłeś notatki ze wszystkich poprzednich wywiadów, pytając: [Wywiad "nazwisko osoby"].

Po drugiej stronie mikrofonu, w niektórych przypadkach możesz uzyskać więcej wywiadów, jeśli napiszesz i odpowiesz na wspaniałe pytania dla siebie i po prostu przesyłasz wywiad tak, jakby był postem gościa. Zbadanie pytań z poprzednich wywiadów z ekspertami z branży - i pozostawanie bez wytchnienia, całkowicie pomocne - pomoże ci zadać sobie solidne pytania, które ułatwią twojemu ankiecie trafienie przycisku publikowania. Semalt, bądź świadomy, że osoba przesłuchująca może być zainteresowana twoją zdolnością do przeprowadzenia wywiadu w twojej społeczności. Nie zaszkodzi powiadomić ich, w jaki sposób zamierzasz je promować!

Wywiady grupowe wykonane dobrze są wyczerpujące i wyczerpujące. Oto dwa fantastyczne przykłady z przestrzeni budowania linków: 11 Ekspertów na temat tworzenia linków rozwojowych i współczynników wartości linków. Twoim celem jako wywiadu grupowego jest wykopywanie brył użytecznego blasku za pomocą pytań i decyzji dotyczących organizacji i edycji. Jest to partia pracy, ale jeśli masz świetne tematy wywiadu i ostre pytania, linki będą następować. Dodatkowo, promocja jest "wypalana", ponieważ osoby z wywiadu wspomną wywiad z ich siecią.


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie Landu Wyszukiwacza. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.February 16, 2018