Back to Question Center
0

Semalt między przeszukiwaniem a indeksowaniem [duplikat]

1 answers:

To pytanie już zawiera odpowiedź:

  • Pamięć podręczna strony w Google wygląda na uszkodzoną [zamknięta] 1 odpowiedź

Czy strona internetowa jest buforowana, czy oznacza to, że została również zindeksowana?

Semalt between crawling and indexing [duplicate]

W tej migawce data cache jest pokazana jako 18. może, ale kiedy zrobiłem wyszukiwanie w witrynie dla tej domeny znalazłem 0 stron zostały zindeksowane przez Google w zeszłym tygodniu Source .

February 12, 2018
. To stąd pochodzi pamięć podręczna. Strona jest zindeksowana.

Kiedy robisz stronę: wyszukiwanie, NIE jest to wiarygodne wskazanie, czy strona jest indeksowana czy nie. Przyczyna tego jest prosta. Proces nie jest prosty. Jest dużo pracy, którą trzeba wykonać, zanim strona pojawi się w SERPach. Zasadniczo proces ten nie jest powolny, jednak nie jest natychmiastowy.

Mimo że dyrektywa site: search jest unikalna i często bardziej kompletna, każda strona SERP (strona wyników wyszukiwarki) jest produktem ubocznym wielu algorytmów, niezależnie od tego,. Wszystkie algorytmy wymagają danych, które nie zostały jeszcze zebrane. Niektóre z tych algorytmów są filtrami, które zapobiegają wyświetlaniu strony. Przynajmniej nie na kilka dni. W normalnych warunkach wszystko działa dość szybko i działa zgodnie z oczekiwaniami.

Wychodzę z założenia.

Jeśli korzystasz z Google Search Console do pobierania i renderowania / przesyłania do indeksu, pamiętaj, że jest to niepełny proces. Ponieważ ta funkcja została nadużyta, została zmodyfikowana. Kiedy robisz Pobierz jako Google / Prześlij do indeksu, jest tymczasowy i niekompletny.

Musisz o tym pamiętać . W wyszukiwarkach najlepszym narzędziem w pudełku jest cierpliwość. Wszyscy przechodzimy przez to samo

Masz się dobrze. Nie martw się tak bardzo. Proszę. Jesteś za młody na to!